Oto przykład tego, w jaki sposób probiotyki na bazie gleby dają nam równowagę.

Testy mikroelementów

lub badania krwi odżywcze są często bardzo wnikliwe dla pomagania ludziom w poprawie ich zdrowia. Ale są kilka ważnych szczegółów, które powinieneś wiedzieć o tych testach, zanim je realizujesz. Przegląd testowania mikroelementów Zdrowie czytaj więcej »

Przewodnik po całym ciele po stóp Zdrowie teraz w sprzedaży

Zamów moją nową książkę, The Whole Body Guide to Gut Health, Today

Kawa Breakenergizing Coffee SubituteShop teraz żyje Greensprobiotic Green Drink Proszer Cordyceps grzyb proszek proszkowy grzyb shroomshop teraz miłośnik mieszanki barshamana Macadamia https://yourpillstore.com/pl/ Nut & amp; Saltshop morski teraz Sunlight Saunashop Medicinal Mushrooms

Znalezienie najlepszych probiotyków na bazie gleby jest zdecydowanie warte twojego czasu. Wynika to z faktu, że probiotyki na bazie gleby pojawiają się jako jedne z najlepszych probiotyków ogólnego zdrowia według badań.

Jeśli masz problemy z GI, takie jak IBS, mogą być twoim kolejnym najlepszym przyjacielem.

Badania kliniczne potwierdziły ich korzyści dla IBS, zdrowia jelit i innych.

Ponadto są to często najlepiej tolerowane rodzaje probiotyków.

W tym poście poznaj korzyści z probiotyków na bazie gleby i najlepszych marek probiotycznych na bazie gleby.

Kryteria spis marki probiotyków oparte na przemyślenia najważniejsze marki probiotyki listamegopore biotyczamina mymers pierwotna ziemia probiotykgastro obrona żołądka armorklaire laboratorium biosporaorto zarodniki igdesigns dla troski na oparte na zarodnikach Probioticscalus SBO Probiotics subtilisbacillus licheniformisBacillus indusushow Oparte na probiotycznych korzyściach oddechowych Probiotyki na bazie gleby pomagają trądzikowi? Obiotyki z naturalnych probiotyków na bazie gleby bezpieczne? Najlepsze podsumowanie probiotyków na bazie gleby

Stwierdzono kryteria najlepszych probiotyków na bazie gleby

Probiotyki na bazie gleby, znane również jako probiotyki organizmu na bazie gleby (SBO). w glebie.

Ale nie chodzi tylko o utrzymanie zdrowego brudu. Wiele warunków zdrowotnych może również z nich skorzystać. Wybór wysokiej jakości i renomowanej marki pomoże ci uzyskać to, za co płacisz.

Oto kryteria stosowane do określenia najlepszych probiotyków na bazie gleby na rynku:

zawiera szczepy, które są wysoce odporne na kwas żołądkowy, mają długą trwałość odporną na ciepło, a światło źródło jest Zaufane, certyfikowane przez zewnętrzne firmy Company Hase Doskonałe renomowanie marki obejmują probiotyki oparte na glebie, które pochodzą z badań ludzkich Guthas w celu wsparcia jego skuteczności w tym co najmniej 2 odmiany Bacillus dawek probiotycowych wynoszących około 2-4 miliardy jednostek tworzących kolonię (CFU) lub więcej Powiązany post: Najlepsze probiotyki refluksu kwasu w 2021 r. (TheHealthyrd.com)

Najlepsze marki probiotyków oparte na glebie

Wiele marek zawiera niektóre szczepy probiotyków na bazie gleby, ale Dla wielu osób najlepiej jest trzymać się czysto probiotyków na bazie gleby.

Szczerze mówiąc, próbowałem wielu probiotyków, ale moje ulubione są gleby.

Jest to dlatego, że są łagodne i bardziej skuteczne niż większość dla mojego jelit i dla mojego mózgu.

Wielu recenzentów zgadza się również, że robią różnicę, gdy inne probiotyki tego nie robią.

Badania stają się również silne ze względu na fascynujące korzyści.

Moi koledzy używają i uwielbiają ich. i do moich innych zaufanych podmiotów stowarzyszonych.

Oto najlepsze marki probiotyczne na bazie gleby oparte na powyższych kryteriach:

megaspore biotyczne

mega zarodniki biotyczne to marka, która została klinicznie badana w celu zmniejszenia objawów objawów z powodu Zespół jelita drażliwego [R]. Możesz użyć kodu Healthyrd i zaoszczędzić 10%. Jest to najlepsza marka probiotyków zarodników dla zespołu jelita drażliwego, ponieważ badano go klinicznie pod kątem tego stanu. Zawiera probiotyczne Bacillus coagulans, Bacillus clausii, Bacillus licheniformis, Bacillus subtilis i Bacillus indicus. Jest certyfikowany GMP. Dostępne również na Amazon

Amy Myers Primal Earth Probiotyk

Amy Myers Primal Earth Probiotyk promuje normalny wzór jelit i jest jednym z najlepszych probiotyków na bazie gleby dla SIBO i IBS. Jest to bardzo wysoko oceniana i zaufana marka. Zawiera wiele źródeł probiotyków na bazie gleby i jest certyfikowany GMP. Zawiera Bacillus coagulans, Bacillus subtilis i Bacillus clausii. Dostępne również na Amazon.

Zbroja żołądka obrony gastronomicznej

Gastrododefense® pancerz żołądka działa jak prebiotyk, zawiera gojenie się siary siary i zawiera 5,3 miliarda CFU, w tym Bacillus lactis i Bacillus Coagulans. Zawiera także karnozynę cynku, kwasofilu, Lactobacillus rhamnosus, Bifidobacterium bifidum i pieprz. Nisko w laktozie, ale zawiera nabiał.

Klaire Labs Biospora

Klaire Labs Biospora zawiera probiotyki tworzące zarodniki, które są łagodne i skuteczne w funkcji jelit i zdrowej odpowiedzi immunologicznej. Zawiera Bacillus coagulans i B. subtilis. Klaire Labs to firma zajmująca się klasą farmaceutyczną, która jest certyfikowana i wysoko oceniana. Jest również wolny od wszystkich popularnych alergenów. Jest certyfikowany GMP. Dostępne również na Amazon.

Ortho Spore Ig

Ortho Spore Ig to kolejny profesjonalny probiotyk SBO, który zawiera stężenie immunoglobuliny pochodzące z surowicy (Immunolin®), immunoglobulina G (IGG) Bacillus coagulans SnZ1969, Bacillus clausii B106 i Bacillus subtilis HS43 z 4 miliardami CFU. Jest certyfikowany GMP.

Projekty dla probiotyków opartych na zarodkach zdrowotnych

Projekty dla probiotyków na oparciu o zarodniki zdrowotne / gleby wyróżniają się, ponieważ zawiera 5 różnych szczepów Bacillus. Są to Bacillus coagulans (Lactospore®), Bacillus subtilis (DE111V®) Bacillus coagulans (LACRIS-15) i Bacillus clausii (CSI-08) w sumie ponad 10 miliardów CFU. Jest certyfikowany GMP. Dostępne również na Amazon.

Starożytne żywienie SBO Probiotyki

Probiotyki starożytne SBO jest naturalnym probiotykiem sformułowanym przez Dr. Ax. Probiotyki dr Axa na bazie gleby zawierają dobrą kombinację fermentowanych składników organicznych, Saccharomyces boulardii, Bacillus subtilis, Bacillus coagulans i Bacillus clausii. Ten probiotyk zawiera 50 miliardów CFU, co jest wyższe niż inne marki, ponieważ zawiera S. boulardii, korzystny grzybowy probiotyk. Jest również weryfikowany przez strony trzecie. Dostępne również na Amazon.

Jakie są probiotyki na bazie gleby?

Probiotyki na bazie gleby, jak sama nazwa wskazuje, to małe drobnoustroje. Żyją w bogatym bruku łóżek ogrodowych, leśnych podłóg i innych ziemistych, naturalnych środowiskach.

Ponadto są organizmami tworzącymi zarodniki, co czyni je wyjątkowo korzystnymi dla ciebie, jak wkrótce się nauczysz.

Nie znaleziono wyłącznie w glebie, te probiotyki występują również u człowieka jelito.

Najpopularniejszymi i dobrze zbadanymi probiotykami na bazie gleby są szczepy Bacillus.

Dodatkowo są one ogólnie uznawane za bezpieczne, zgodnie z FDA.

Historycznie, probiotyki na bazie gleby autostopem do przewodu pokarmowego na pokarmach, które jemy [r].

Korzyści z najlepszego przeglądu probiotyków na bazie gleby

Probiotyki na bazie gleby, znane również jako brud, pomagają roślinom. Robią to poprzez wydobywanie minerałów w glebie i dostarczając te składniki odżywcze do korzeni roślin.

W ten sposób probiotyki gleby pomagają roślinom rosnąć i zwiększać zawartość minerałów w żywności.

mają naukowców badaczy. Niedawno odkrył również, że wiele z tych probiotyków na bazie gleby pomaga ludzkiemu jelicie.

Wykonali ogromną liczbę zadań, które pomagają ludzkiemu ciału. W szczególności organizmy oparte na glebie organizmy gleby na bazie gleby Pomoc [R, R, R, R, R]:

Przywróć zdrowie jelit objawy sygnałów ibsend sygnałów umysłu do jelit, a komorowy zwiększaj funkcję immunologiczną Nieszczelne objawy sibo objaw sibo. Traktat trawienny ma klucz do wielu aspektów naszego zdrowia, więc dowiedzieć się, jak najlepiej poprawić trawienie dla nas wszystkich.

Probiotyki, małe, korzystne mikroorganizmy w naszym ciele, są zawsze kamieniem podstawowym do zdrowia trawiennego.

Rodzaje najlepszych probiotyków na bazie gleby

Probiotyki na bazie gleby są inne niż typowe probiotyki .

Udowodniono klinicznie szczepy probiotyczne na bazie gleby, aby uzupełnić naturalny mikrobiom jelitowy, pomagać w niestrawności i zmniejszyć dyskomfort żołądka i wzdęcia.

Probiotyki Bacillus na bazie gleby, które są najczęściej badane, obejmują [R]:

CoagulansSubtilisclausiilicheniformisindIndicus

Wszystkie te gatunki Bacillus zwiększają ilość Lactobacillus i Bifidobacteria w jelitach [R]. Jest to dobre, ponieważ Lactobacillus i Bifidobacteria są najpopularniejszymi probiotykami występującymi w wielu suplementach.

Rodziny bakterii oparte na glebie poprawiają trawienie, poprawiają odporność i niższe stan zapalny.

Co ciekawe, gleba gleby gleby, gleba -Probiotyki, takie jak Bacillus subtilis i Bacillus clausii, również współpracują z innymi rodzajami probiotyków w jelitach.

Bacillus coagulans

Bacillus Coagulans SPREAP pomaga organizmowi, ponieważ zwiększa ilość mikrobiomu jelitowego i różnorodność.

Ten probiotyk zwiększa również częstotliwość ruchu jelit u zdrowych dorosłych z sporadycznymi zaparciami. Pomaga także zmniejszyć dyskomfort brzuszny.

Fascynująco, Bacillus Coagulans mogą również pomóc osobom schudnąć po operacji bariatrycznej [R].

Badania pilotażowe pokazują również, że rodzaj Bacillus zwany B. coagulans MTCC 5856 (Lactospore®) jest szczególnie dobry. Pomocne jest poprawa objawów poważnej depresji u osób z zespołem jelita drażliwego [R].

Kolejne badanie pokazuje, że odkształcenie to zmniejsza bóle głowy i lęk u osób z IBS [R].

Bacillus clausii

Bacillus clausii jest powszechnie stosowany jako probiotyk, aby pomóc zrównoważyć mikrobiom. Pomaga także osobom z Sibo. Wynika to z faktu, że pomaga obniżyć poziom wodoru podczas testu oddechu wodoru [R].

W badaniu pilotażowym Bacillus clausii plus antybiotyki były w stanie zmniejszyć objawy SIBO. Pracując znacznie lepiej niż placebo, ten probiotyk SBO działał u 93% osób w porównaniu do 67 procent w grupie placebo plus antybiotyki [R].

Za pomocą Bacillus clausii może nawet zmniejszyć ryzyko zakażeń jelit, takich jak rotawirus [R].

Bacillus subtilis

Bacillus subtilis pomaga złagodzić niepokój GI u wielu pacjentów. Ten szczep pomaga zwiększyć liczbę i różnorodność bakterii żyjących w jelitach.

Wczesne badania sugerują nawet, że suplement Bacillus subtilis może pomóc ludziom pozostać w remisji, jeśli mają zapalne choroby jelit [R].

Pomaga również osłabić stan zapalny i wzmocnić podszewkę jelit [R].

Zastosowanie Bacillus subtilis w ramach probiotyku wielokrotnego zmniejszył również objawy depresji w podwójnie ślepym, kontrolowanym placebo badaniu [R].

Bacillus licheniformis

Bacillus licheniformis może pomóc zwiększyć ogólną odporność, a także wzmacnia ścianę jelit [R].

Połączenie szczepów Bacillus, w tym B. licheniformis, zmniejsza również objawy objawów jelita drażliwego [R].

Bacillus indicus

Bacillus indicus jest rzadziej spotykany w suplementach probiotycznych, ale jest częścią kombinacji probiotycznej, która została klinicznie badana w celu zmniejszenia objawów IBS.

Jedynym badanym probiotykiem zawierającym B. indicus jest probiotyk megaspore.

Włączenie Bacillus indicus do szczepów probiotycznych wydaje się zwiększać zdrowe bakterie, zarówno pod względem ilości, jak i różnorodności [R].

Jak działają probiotyki SBO?

gatunki Bacillus pomagają ciału rozbić pokarm. Odporne skrobie dietetyczne są przez nich rozkładane, co ułatwia je trawienie. Po rozbiciu skrobi stają się prebiotykami. A stając się prebiotykami, pomagają nakarmić zdrowe bakterie w jelitach.

Podział skrobi z probiotyków na bazie gleby powoduje również postbiotyki. Te postbiotyki są związkami, które pomagają napędzać bakterie przyjazne dla jelit.

Również przyjazne bakterie są wytwarzane przez probiotyki glebowe i obejmują F. prausnitzii i Akkermansia mucyniphila [R, R].

Przyjazne bakterie, takie jak te, zapobieganie metabolizmowi wycieku i wzmocnienia.

Zatem przy użyciu probiotyków na bazie gleby plus prebiotyki pomaga zwiększyć zdrowe bakterie w jelitach.

Czy potrzebujesz suplementu probiotycznego na bazie gleby?

Suplementy probiotyczne mogą być dobrym sposobem na przywrócenie zdrowia jelit.

W końcu nie zawsze możliwe jest kopanie w ziemi. Ponadto gleba nie zawsze jest już wysokiej jakości.

Badania pokazują, że dodanie probiotyków na bazie gleby jest szczególnie pomocne dla osób z problemami jelit lub nieszczelnym jelita. Są również korzystne dla warunków takich jak IBS i SIBO.

Najbardziej ekscytującą częścią jest to, że gatunki Bacillus na bazie gleby są formerami zarodników. Formery zarodników są zwykle łatwiejsze do tolerowania niż inne rodzaje probiotyków.

Formery zarodników mają również:

Wysoka odporność na długą szelf kwasową oddziaływanie na ciepło, światło i inne czynniki Umiejętność przechowywania w temperaturze pokojowej

Dlatego są w stanie przetrwać trawienie. Przybywają również bezpiecznie do jelita grubego, gdzie są reaktywowani i zaczynają pracować nad swoją magią.

Co się stało z naszymi probiotykami jelita?

Ludzie z współczesnego wieku są znacznie bardziej sanitarni niż Kiedyś były [r].

mycie rąk, pestycydy, środki przeciwdrobnoustrojowe i potrójne warzywa stworzyły rozdział między amerykańskimi a drobnoustrojami na bazie gleby.

, jednocześnie zmniejszając jednocześnie zmniejszenie Ryzyko infekcji, sanitaru zmniejsza również naszą ekspozycję na dobre bakterie.

Niektórzy eksperci zauważają nawet, że zmniejszenie korzystnych bakterii zwiększa pewne rodzaje infekcji. Badacze

spekulują również, że ta hiper-sanitacja jest szkodliwa dla innych problemów zdrowotnych. Wzrost zaburzeń autoimmunologicznych i jelitowych jest niektórymi niezamierzonymi konsekwencjami sanitarnymi.

W jaki sposób probiotyki na bazie gleby promują i przywracają zdrowie jelit

Mikrobiomy jelit działają jako ekosystem . Probiotyki na bazie gleby nadają naszym ciałom korzystną interakcję między dwiema rzeczami.

Oto przykład tego, w jaki sposób probiotyki na bazie gleby dają nam równowagę.

Zdrowe bakterie utworzone z organizmów SBO mogą wzrosnąć Kwasowość jelit.

Ta kwasowość tworzy środowisko, w którym szkodliwe bakterie nie mogą się rozwijać. Promuje również produkcję cząsteczek przeciwzapalnych, takich jak maślan [R]. Buterate pomaga również napisać podszewkę jelit.

Pomaga zmniejszyć objawy IBS

Przy użyciu probiotyków na bazie gleby jest również pomocne w przypadku objawów biegunki, które mogą towarzyszyć zespołowi jelita drażliwego. Zapewnienie Bacillus coagulans jest pomocne dla osób z tym stanem.

Na przykład suplementacja probiotyczna na bazie gleby B. Coagulans MTCC 5856 zmniejsza objawy biegunki u osób z IBS w ostatnim badaniu [R].

W rzeczywistości ten probiotyk pomógł IBS w więcej niż diecie niskiej FODMAP lub leku stosowanego dla IBS o nazwie Rifaximin.

Contents